משרדים להשקעה בהוד השרון

משרדים להשקעה

יש לא מעט חברות ומשקיעים שיכולים ליהנות מהשקעה במשרדים בהוד השרון כיום. הוד השרון היא עיר בהתפתחות מתמדת, ונחשבת לפנינה ירוקה בלב השרון. בנוסף לאזורי המגורים המושקעים שבה ולשטחים הירוקים הרבים שבעיר, הוד השרון מציעה למשקיעים אזורי מסחר ותעשייה מפותחים שכדאי להשקיע בהם.

עיריית הוד השרון משקיעה משאבים רבים בפיתוח העיר, וביניהם גם בתכנית פרויקט הר 1202, שהיא תכנית פיתוח בשטח של 1,000 דונם, שמתוכננת בה בנייה של 40,000 מ"ר של שטחי מסחר וכן 230,000 מ"ר של שטחי תעסוקה.

לכן, חברות רבות כבר בודקות את התכנית ומתעניינות באפשרות לקנות בה משרדים להשקעה. משרדים אלה יכולים להתאים מאוד לחברות הייטק וטכנולוגיה ולחברות מסחריות במגוון תחומים נוספים.  

משרדים להשקעה – אפיק כדאי

באופן כללי, ניתן לראות כיום שמבחינה סטטיסטית, מרבית מהמשרדים המוצעים להשכרה במרכז הארץ אכן מאוישים. נתונים אופטימיים אלה מראים כי רכישת משרדים להשקעה בישראל היא צעד כלכלי נבון. בנוסף לכך, התשואה השנתית הממוצעת על משרדים להשקעה היא גבוהה יותר מאשר בנדל"ן למגורים, ובתקופה בה קשה למצוא אפיקי השקעה מניבים – משרדים להשקעה יכולים להוות פתרון מצוין. אם בעבר משקיעים העדיפו להשקיע משאבים בשוק ההון או ברכישת נדל"ן למגורים, האפיקים האלה הם פחות רווחיים כיום. לעומת זאת, שוק הנדל"ן המסחרי ממשיך לספק תשואות גבוהות יותר, ולכן הוא כדאי להשקעה.

למה כדאי להשקיע במשרדים בהוד השרון?

הביקוש למשרדים באזור השרון ומרכז הארץ הוא עדיין גבוה, למרות האתגרים שתקופת הקורונה הציבה בפני חברות רבות במשק. זאת מכיוון שישנם תחומי פעילות רבים שלא נפגעו, וממשיכים לשגשג גם בתקופה זו.

עבור המשקיעים בתחום הנדל"ן המסחרי, ישנן כמה סיבות מרכזיות לכך שכדאי לקנות משרדים להשקעה בהוד השרון. ראשית, מדובר בעיר עם מיקום מצוין, שנוח להגיע אליו ממרבית אזורי הארץ. החברות שתאכלסנה את המשרדים תוכלנה לגייס עובדים בקלות מכל המרחב הגאוגרפי של מרכז הארץ והפריפריה הקרובה.

בנוסף לכך, ישנם פרויקטים רבים של בנייה למגורים בהוד השרון שנמצאים בפיתוח, כך שהיא מושכת אוכלוסייה צעירה וחזקה מבחינה כלכלית-חברתית, שיכולה להתאים לעבודה באזורי התעשייה והמסחר שנבנים בה.

מהי תכנית הר 1202 ולמה מומלץ להכיר אותה?

תכנית הר 1202 היא תכנית פיתוח שיזמה עיריית הוד השרון ואושרה בשנת 2015. התכנית מיועדת לפיתוח אורבני של הוד השרון, וזאת תוך שילוב של מקומות עבודה רבים ומשרדים להשקעה ביחד עם שטחים ירוקים.

נכון להיום, בתכנית מתוכננת בנייה של יותר מ-4,000 יחידות דיור, וכן בנייה מאסיבית של שטחי מסחר ותעסוקה. מדובר בתכנית שעתידה למשוך אוכלוסייה איכותית ביותר, גם מבחינת מקומות העבודה שעתידים להיפתח בה וגם מבחינת התושבים שיבחרו לגור בה.

תכנית הר 1202 מצויה בחלקה המזרחי של העיר, בקרבת תחנת הרכבת וכביש 531 המרכזי. הקרבה שלה לעורקי תחבורה ראשיים ולרכבת עתידה גם כן להפוך את ההגעה אל אזורי המסחר שבה לקלה ופשוטה עבור רבים.

אם אתם מתכננים לבחון אפשרות של רכישת משרדים להשקעה, כדאי מאוד לבדוק את תכנית הר 1202 בהוד השרון. מדובר בהשקעה כדאית מאוד, שהנכסים בה יכולים להניב רווחים משמעותיים ושערכם, ככל הנראה, רק יעלה עם הזמן.

ניתן לראות כיום שמבחינה סטטיסטית, מרבית מהמשרדים המוצעים להשכרה במרכז הארץ אכן מאוישים. נתונים אופטימיים אלה מראים כי רכישת משרדים להשקעה בישראל היא צעד כלכלי נבון. השאירו פרטים לייעוץ והכוונה

עבור המשקיעים בתחום הנדל"ן המסחרי, ישנן כמה סיבות מרכזיות לכך שכדאי לקנות משרדים להשקעה בהוד השרון. ראשית, מדובר בעיר עם מיקום מצוין, שנוח להגיע אליו ממרבית אזורי הארץ. משרדינו כאן עבור כל ייעוץ או שאלה..השאירו פרטים

פרויקט הר 1202 הינה תוכנית ביוזמת עיריית הוד השרון ומיועדת לפיתוח אורבני תוך שילוב משרדים להשקעה, בתי מגורים ושטחים ירוקים. לרכישת משרד להשקעה, השאירו פרטים.

הביקוש למשרדים באזור השרון גדל בשל המיקום המצוין. כמו כן, הפרויקטים מושכים את האוכלוסייה הצעירה וחזקה מבחינה כלכלית- חברתית אשר מעוניינת לעבור לחיות ולעבוד באזורי המרכז.

מידע שימושי נוסף

רובע הים חדרה

רובע הים חדרה

רובע הים חדרה – כל מה שרציתם לדעת ולא היה לכם את מי לשאול! באופן טבעי, תנופת הבניה הסוחפת את ישראל מגיעה לכל מקום ואזור

קרא עוד »
קרקעות למכירה

קרקעות למכירה

קרקעות למכירה קניית נכס תמיד הייתה סמל סטטוס יוקרתי, רכישת קרקע או שטח הם ללא ספק הדרך הטובה והמשתלמת ביותר להשקעה כלכלית שתניב לכם ערך

קרא עוד »

רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן