פרויקט המשולש אשדוד

קליימקס באשדוד פרוייקט המשולש אשדוד

אשדוד, שהינה העיר החמישית בגודלה בישראל, מציעה לתושביה איכות חיים, מערכת חינוך מפותחת, מוסדות תרבות, תחבורה ציבורית מתקדמת, שפע של מקומות תעסוקה וחוף ים.

נכון להיום, קרקע להשקעה באשדוד עומדות רק בצידה המזרחי של העיר במסגרת הקרקע המכונה המשולש החקלאי.
מתחם המשולש החקלאי מהווה למעשה את עתודת הקרקע האחרונה העתידה לשמש לצרכי מגורים בשטחה של העיר אשדוד ולכן כל השקעה כספית באותה קרקע מהווה השקעה אטרקטיבית ביותר.

חברת קליימקס נדל"ן רכשה את עתודת הקרקע האחרונה לבנייה באשדוד ומחזיקה במס' רב של דונמים, שיתאימו להקמת כ- 1000 יחידות דיור. הקרקע הנחשקת ממוקמת באזור ביקוש ליד אדמות הישוב ניר גלים, בסמוך לכניסה לעיר מכיוון צפון. הקרקע הינה טאבו פרטית.

על פי תכנית המתאר של משרד הבינוי והשיכון, מתחם המשולש החקלאי עתיד להוות עתודת קרקע ייעודית לצרכי בנייה למגורים, והינה חלק מתוכנית מתאר של העיר ל כ- 10,500 יח"ד.
לפיכך, השקעה בקרקעות אלו כבר היום הופכות את מתחם המשולש החקלאי להזדמנות נדל”נית אטרקטיבית.

העיר אשדוד היא עיר מאוד מפותחת ובעלת איכות חיים גבוה, לכן ההשקעה באשדוד משתלמת ובמיוחד בפרויקט המשולש באשדוד החדש, שהוא הזדמנות מעולה לכלל המשקיעים, היכנסו עכשיו לאתר להשארת פרטים וקבלת שיחה מהמומחים שלנו.

פרויקט המשולש באשדוד נמצא כרגע בשלביו המתקדמים ולכן השאלה הראשונה שעולה היא כמה יחידות דיור יבנו בפרויקט הזה, במסגרת הפרויקט צפויים להיבנות כ..לחץ להמשך קריאה

יש כמה וכמה דברים חשובים שיש לבדוק לפני שמשקיעים בפרויקט מסוג זה, חשוב מאוד לדעת את כלל הפרטים לקראת ההשקעה והדבר הראשון שנבדוק יהיה…

לפרויקט המשולש באשדוד יש תכונות מאוד חשובות שמבליטות אותו מפרויקטים אחרים בארץ, לכן למי שמעוניין להשקיע, אנחנו בקליימקס נדלן מציעים שיחה עם המומחים שלנו לקבלת כלל הפרטים על הפרויקט, היכנסו עכשיו לאתר

למי שמעוניין לרכוש נכס ולהתאכלס בו בעתיד בפרויקט זה, ברור שהשאלה הזאת תהיה קריטית עבורו, לכן אנחנו בקליימקס נדלן כאן לספק לכם את כל התשובות לשאלות שלכם, היכנסו לאתר והשאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם עם כל הפרטים שאתם צריכים.

פרויקט המשולש באשדוד

רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן