קרקע חקלאית

תוכן עניינים

קליימקס נדלן – ויש לך קרקע להשקעה

חברת קליימקס נדלן מתמחה בשלבים השונים של איתור, ייזום ובחירת קרקע חקלאית או כל סוג אחר של קרקע להשקעה. היות ואנו ממקדים את המאמצים שלנו בקרקעות שמיועדות להשקעה, יש לנו גם את הניסיון וגם את המיומנות הנדרשים על מנת להפוך את ההשקעה הבאה שלך למשתלמת יותר.

יצירת קשר עם נציגי קליימקס נדלן יכולה לעזור לך להשיג את ההשקעה שתמיד חלמת עליה. כעת, כל שעליך לעשות הוא לשוחח עם נציגי החברה או לתאם פגישה שלא כרוכה מבחינתך בשום סוג של התחייבות.

קרקע חקלאית, האם זו השקעה טובה

לכאורה, קרקע חקלאית נועדה לשימושים חקלאיים בלבד. לפי ייעודה, היא מתאימה לצרכי ענף החלאות ויש עניין לרכוש אותה רק כאשר רוצים להיכנס לתחום הזה, להרחיב משק קיים וכדומה. אבל במציאות הנוכחית, מסתבר כי קרקע חקלאית יכולה להתאים גם למטרות השקעה. נסביר אילו דגשים צריך להביא בחשבון ולמי זה מתאים.

האם מותר לבנות על קרקע חקלאית

לקרקעות במדינות ישראל ישנו ייעוד מסוים, שמעת לעת יכול להשתנות. סוגיית הבנייה על קרקע חקלאית מורכבת למדי. באופן כללי, אם אתם לא מתכוונים להשתמש בקרקע לטובת חקלאות, לא ניתן להשתמש בקרקע לבניה בשלב הזה. עבור מי שרוצה להיכנס לענף, בתנאים מסוימים ניתן להקצת חלק משטח חקלאי לשימושים שונים לאחר בניה. כל זאת, בכפוף לאישורים נדרשים. כאשר מדובר על קרקע חקלאית כהשקעת נדל”ן, הרעיון הוא בדרך כלל ליצור רווח על בסיס שינויים שיכנסו לתוקף בעתיד.

מהי הפשרת קרקע חקלאית ומשמעותה

עקב מצוקת הקרקעות הזמינות לבניה, מעת לעת נוקטות הרשויות במדיניות של “שינוי ייעוד”. במילים פשוטות, קרקעות שבעבר הוגדרו למטרה איקס הופכות למיועדות למטרה Y. לענייננו, נתמקד בשינוי ייעוד שמגדיר קרקע שבעבר שימשה לחקלאות לקרקע מופשרת, שהופכת זמינה לבניה למגורים. אפשרי כמובן שקרקע תופשר גם לשימושים אחרים, כגון למסחר, לתעשייה וכדומה. על כל פנים, ברגע שמאושרת הפשרה המשמעות היא אחת. קרקע מופשרת מעלה את ערכה לא בעשרות אחוזים אלא אפילו עד מאות אחוזים. ככל שתאריך ההפשרה בפועל קרוב יותר, כך מצטמצם הפער. ככל שרוכשים קרקע חקלאית מוקדם יותר, לפני שינוי הייעוד, כך הפער בין מחיר הקניה לשווי ערך הקרקע עולה.

מהו ההיגיון ברכישת קרקע חקלאית

אפשר להצביע על כמה סיבות טובת להשקיע בקרקע חקלאית. חשוב לציין שכמו כל סוג של השקעה, אין וודאות לגבי ערך הקרקע שייגזר בסופו של דבר. גם החלטות לגבי הפשרה ושינוי ייעוד נגזרות משיקולים שונים, שלמשקיע, בדרך כלל, אין נגיעה אליהם. ההיגיון שמניע קבלת החלטה להשקיע בקרקע מהסוג הזה הוא:

  1. לקנות בזול, למכור ביוקר – משקיעים או בעלי הון עצמי שמעריכים כי מחיר הקרקע ייעלה בעתיד רוצים להפיק רווח חד פעמי ממכירת הקרקע בעתיד.
  2. קומבינציה – בעלי קרקעות מופשרות יכולים להגיע להסכמים עם קבלנים להקמת מבנה מסחרי, בניין מגורים וכדומה. בעל הקרקע מקבל מספר יחידות דיור ואילו הקבלן מקבל גם הוא כמה יחידות וכך לא צריך לממן את רכישת הקרקע.
  3. בניית בית – ישנם משקיעים שלמעשה משקיעים בעתיד שלהם או של ילדיהם. התוכנית היא לבנות בית למגורים למשפחה, לאחר שהקרקע תופשר.
  4. אפשר כמובן להתייחס לנכס שיוקם בתור נכס מניב. כלומר, להשכיר את הנכס בעתיד. עם זאת, שלושת השיקולים שהצגנו לפני כן הם העיקריים. ורק מעט מאוד אנשים רוכשים כיום קרקע לטובת הקמת משק חי או גידול גידולי שדה.

בחירת קרקע חקלאית

קרקע חקלאית בוחרים לפי מיקום וייעוד. ככל שהמיקום של הקרקע אטרקטיבי יותר, כך הרווח ממנה לאחר ההפשרה יהיה גבוה. אם מתלבטים בין אזורי ביקוש ברחבי הארץ, מומלץ להתמקד במרכז, בשפלה ובשרון. ספציפית יותר, מדובר על קרקעות שנמצאות באשדוד, מתחם גלילות, הוד השרון ונתניה.

קרקע להשקעה גם כדאי לבחור על פי הייעוד שלה לשטחי מגורים ומסחר. תוך כדי בחירת הקרקע והשוואה בין האפשרויות השונות שעל הפרק, רצוי לבדוק באיזה שלב של ההפשרה היא נמצאת. כמו כן, אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע תוך כדי תהליך ההפשרה ולברר לגבי המועד הנכון לרכישה.

פרויקט המשולש באשדוד – פוטנציאל השבחה גבוה

המתחם המכונה “פרויקט המשולש באשדוד” עתיד להפוך לעתודת קרקע לצרכי בנייה למגורים. נכון להיום, המתחם הוא חלק מתכנית מתאר של העיר להקמת כ-10.5 אלף יחידות דיור. כפועל יוצא מכך, השקעה בקרקעות שנמצאות בפרויקט המשולש באשדוד היא דרך טובה להצטרף להזדמנות נדלנית יוצאת דופן.

החדשות הטובות הן שאת ההצטרפות אל פרויקט המשולש באשדוד אפשר גם לבצע דרך חברות שמתמחות בכך. היות ואת עתודת הקרקע האחרונה לבנייה באשדוד רכשה חברת קליימקס נדלן ובגלל שהקרקע היא טאבו פרטית, משקיעים מכל רחבי הארץ מוזמנים להתעניין בה ולהצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים.

קליימקס נדלן מסדרת לך קרקע חקלאית

פרויקט המשולש באשדוד הוא רק חלק מרשימת מתחמים שבהם מעורבת חברת קליימקס נדלן. מטרתנו היא כאמור לרכז עבורך את כל המידע על קרקעות להשקעה בצורה מסודרת, לכן יש לנו אנשי מקצוע שיוצאים לשטח – ומזהים מוקדם את ההזדמנויות. בעקבות אותן הזדמנויות שנעלה בפניך, כל שיישאר לך לעשות הוא להגדיר את היקף ההשקעה ולהתחיל לספור את הרווחים.

עם חברה מנוסה ואמינה כמו קליימקס נדלן, ההשקעה הבאה שלך בידיים טובות. אנו נבצע עבורך את כל הבדיקות המקיפות ונעמיד לרשותך מידע אמין לצורך קבלת החלטות מבוססות יותר. אם יתעורר בכך צורך, נלווה אותך בתהליך ההתקשרות ונייצג אותך על ידי מששרדי עורכי דין מובילים בתחום הנדל”ן.

מה היתרונות של קרקע חקלאית? מהו פרויקט המשולש באשדוד שכולם מדברים עליו?

היכרות עם היתרונות והמאפיינים של קרקע חקלאית יכולה לעלות בקנה אחד עם האינטרסים של משקיעים רבים. אצל אותם משקיעים, המטרה העיקרית היא להפיק רווח גבוה מהקרקע – במינימום סיכון. בשביל לעשות את זה, רבים מתעניינים באפשרות של רכישת קרקע חקלאית שעומדת לקראת הפשרה או נמצאת כבר עכשיו בתהליכי הפשרה מתקדמים.

רכישת קרקע חקלאית מאפשרת למקסם את הרווח. בגלל שמחיר המקרקעין בארץ גבוה ויש ביקוש אדיר לאזורים גיאוגרפיים כמו המרכז, השפלה והשרון, כל שנותר הוא לזהות את הקרקעות שמאפשרות לנצל את הפערים בין הביקוש וההיצע. בפועל, רכישת קרקע שנמצאת בתהליכי שינוי ייעוד יכולה להיות הפעולה המשתלמת ביותר בארגז הכלים של המשקיע החכם.

מהי קרקע חקלאית?

קרקע חקלאית היא קרקע בתהליכי הפשרה לקראת בנייה שאפשר להשקיע בה, יש כמובן כמה פרטים שאנחנו צריכים לבדוק לפני השקעה בקרקע כזאת, הדבר הראשון שנבדוק הוא…לחצו למעבר לאתר

מה היתרון בלהשקיע בקרקע חקלאית?

יש כמה יתרונות לרכישת קרקע חקלאית שחלקן מאוד נבדלות מסוגי השקעות אחרים, היתרון הבולט ביותר בהשקעה בקרקע חקלאית הוא…

האם יש צורך באישורים מיוחדים לפני השקעה בקרקע חקלאית?

מעוניינים להשקיע בקרקע חקלאית? אנחנו בקליימקס שמחים לעזור לכם להשקיע נכון בקרקע חקלאית שתניב את הרווחים המקסימליים בשבילכם, לגבי אישורים מיוחדים לפני השקעה חשוב לדעת…

איך בוחרים קרקע חקלאית ששווה להשקיע בה?

יש המון קרקעות חקלאיות שאפשר להשקיע בהן בארץ, אך חשוב מאוד לפני השקעה לבדוק את כל הפרטים על מנת לוודא שההשקעה הזאת תהיה נכונה ותניב לכם רווחים, הבדיקה הראשונה שלנו תתחיל ב…

האם השקעה בקרקע חקלאית מתאימה לכולם?

אם אתם מעוניינים בהכנסה נוספת קבועה אז השקעה בקרקע חקלאית כן מתאימה לכם, השקעה בקרקע חקלאית יכולה להחזיר לכם את ההשקעה בצורה הזאת ש…לחצו להמשך קריאה

רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

פרויקטים Premium בשיווק

פרויקט שביל התפוזים
תמ”א 70 בראשון לציון
פרויקט מערב קרית אתא
סובב הדסה עין כרם ירושלים
פרויקט הר 1202 הוד השרון
עיר ימים חדרה
פרויקט ח-500 חולון
יש לנו את הקרקע הכי מתקדמת בארץ
והיא רגע לפני עליית מחירים!
השאירו פרטים למידע נוסף
דילוג לתוכן