קרקע חקלאית

כל מה שאתם צריכים לדעת על קרקע חקלאית

מה היתרונות של קרקע חקלאית? מהו פרויקט המשולש באשדוד שכולם מדברים עליו?

היכרות עם היתרונות והמאפיינים של קרקע חקלאית יכולה לעלות בקנה אחד עם האינטרסים של משקיעים רבים. אצל אותם משקיעים, המטרה העיקרית היא להפיק רווח גבוה מהקרקע – במינימום סיכון. בשביל לעשות את זה, רבים מתעניינים באפשרות של רכישת קרקע חקלאית שעומדת לקראת הפשרה או נמצאת כבר עכשיו בתהליכי הפשרה מתקדמים.

רכישת קרקע חקלאית מאפשרת למקסם את הרווח. בגלל שמחיר המקרקעין בארץ גבוה ויש ביקוש אדיר לאזורים גיאוגרפיים כמו המרכז, השפלה והשרון, כל שנותר הוא לזהות את הקרקעות שמאפשרות לנצל את הפערים בין הביקוש וההיצע. בפועל, רכישת קרקע שנמצאת בתהליכי שינוי ייעוד יכולה להיות הפעולה המשתלמת ביותר בארגז הכלים של המשקיע החכם.

קליימקס נדלן – ויש לך קרקע להשקעה

חברת קליימקס נדלן מתמחה בשלבים השונים של איתור, ייזום ובחירת קרקע חקלאית או כל סוג אחר של קרקע להשקעה. היות ואנו ממקדים את המאמצים שלנו בקרקעות שמיועדות להשקעה, יש לנו גם את הניסיון וגם את המיומנות הנדרשים על מנת להפוך את ההשקעה הבאה שלך למשתלמת יותר.

יצירת קשר עם נציגי קליימקס נדלן יכולה לעזור לך להשיג את ההשקעה שתמיד חלמת עליה. כעת, כל שעליך לעשות הוא לשוחח עם נציגי החברה או לתאם פגישה שלא כרוכה מבחינתך בשום סוג של התחייבות.

בחירת קרקע חקלאית

קרקע חקלאית בוחרים לפי מיקום וייעוד. ככל שהמיקום של הקרקע אטרקטיבי יותר, כך הרווח ממנה לאחר ההפשרה יהיה גבוה. אם מתלבטים בין אזורי ביקוש ברחבי הארץ, מומלץ להתמקד במרכז, בשפלה ובשרון. ספציפית יותר, מדובר על קרקעות שנמצאות באשדוד, מתחם גלילות, הוד השרון ונתניה.

קרקע להשקעה גם כדאי לבחור על פי הייעוד שלה לשטחי מגורים ומסחר. תוך כדי בחירת הקרקע והשוואה בין האפשרויות השונות שעל הפרק, רצוי לבדוק באיזה שלב של ההפשרה היא נמצאת. כמו כן, אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע תוך כדי תהליך ההפשרה ולברר לגבי המועד הנכון לרכישה.

פרויקט המשולש באשדוד – פוטנציאל השבחה גבוה

המתחם המכונה "פרויקט המשולש באשדוד" עתיד להפוך לעתודת קרקע לצרכי בנייה למגורים. נכון להיום, המתחם הוא חלק מתכנית מתאר של העיר להקמת כ-10.5 אלף יחידות דיור. כפועל יוצא מכך, השקעה בקרקעות שנמצאות בפרויקט המשולש באשדוד היא דרך טובה להצטרף להזדמנות נדלנית יוצאת דופן.

החדשות הטובות הן שאת ההצטרפות אל פרויקט המשולש באשדוד אפשר גם לבצע דרך חברות שמתמחות בכך. היות ואת עתודת הקרקע האחרונה לבנייה באשדוד רכשה חברת קליימקס נדלן ובגלל שהקרקע היא טאבו פרטית, משקיעים מכל רחבי הארץ מוזמנים להתעניין בה ולהצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים.

קליימקס נדלן מסדרת לך קרקע חקלאית

פרויקט המשולש באשדוד הוא רק חלק מרשימת מתחמים שבהם מעורבת חברת קליימקס נדלן. מטרתנו היא כאמור לרכז עבורך את כל המידע על קרקעות להשקעה בצורה מסודרת, לכן יש לנו אנשי מקצוע שיוצאים לשטח – ומזהים מוקדם את ההזדמנויות. בעקבות אותן הזדמנויות שנעלה בפניך, כל שיישאר לך לעשות הוא להגדיר את היקף ההשקעה ולהתחיל לספור את הרווחים.

עם חברה מנוסה ואמינה כמו קליימקס נדלן, ההשקעה הבאה שלך בידיים טובות. אנו נבצע עבורך את כל הבדיקות המקיפות ונעמיד לרשותך מידע אמין לצורך קבלת החלטות מבוססות יותר. אם יתעורר בכך צורך, נלווה אותך בתהליך ההתקשרות ונייצג אותך על ידי מששרדי עורכי דין מובילים בתחום הנדל"ן. 

קרקע חקלאית היא קרקע בתהליכי הפשרה לקראת בנייה שאפשר להשקיע בה, יש כמובן כמה פרטים שאנחנו צריכים לבדוק לפני השקעה בקרקע כזאת, הדבר הראשון שנבדוק הוא…לחצו למעבר לאתר

יש כמה יתרונות לרכישת קרקע חקלאית שחלקן מאוד נבדלות מסוגי השקעות אחרים, היתרון הבולט ביותר בהשקעה בקרקע חקלאית הוא…

מעוניינים להשקיע בקרקע חקלאית? אנחנו בקליימקס שמחים לעזור לכם להשקיע נכון בקרקע חקלאית שתניב את הרווחים המקסימליים בשבילכם, לגבי אישורים מיוחדים לפני השקעה חשוב לדעת…

יש המון קרקעות חקלאיות שאפשר להשקיע בהן בארץ, אך חשוב מאוד לפני השקעה לבדוק את כל הפרטים על מנת לוודא שההשקעה הזאת תהיה נכונה ותניב לכם רווחים, הבדיקה הראשונה שלנו תתחיל ב…

אם אתם מעוניינים בהכנסה נוספת קבועה אז השקעה בקרקע חקלאית כן מתאימה לכם, השקעה בקרקע חקלאית יכולה להחזיר לכם את ההשקעה בצורה הזאת ש…לחצו להמשך קריאה

רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן