קרקע להשקעה - המידע המלא

כל מה שאתם צריכים לדעת על קרקע להשקעה

קרקע להשקעה קליימקס נדל"ן

מה היתרון של קרקע בתהליכי הפשרה? איך מאתרים קרקע להשקעה בלי ליפול לכל הבורות שבדרך?

המטרה העיקרית של איתור קרקע להשקעה היא בדרך כלל לנצל את המעמד שלה כקרקע חקלאית שעדיין לא עברה הפשרה. אמנם יש קרקעות שכבר נמצאות בתהליכי הפשרה או הופשרו לגמרי שבהן עדיין משתלם להשקיע, אבל איתור מוקדם מעלה את פוטנציאל הרווח והתשואה. בכל מקרה, השלבים לאיתור הקרקע הם תמיד זהים.

השלב החשוב ביותר באיתור קרקע להשקעה הוא לבדוק איפה היא נמצאת. בענף הנדלן אין תחרות למיקום מנצח, לכן רצוי להתמקד באזורי ביקוש. כאשר רוכשים קרקעות בתהליכי הפשרה באזורי ביקוש במרכז הארץ לדוגמא, הסיכון נמוך והפוטנציאל עצום. אם לא יודעים איך לעשות את זה או לא רוצים להסתכן, פשוט מתייעצים עם אנשי מקצוע.

לאנשי המקצוע של קליימקס נדלן יש עצה בשבילך!

קליימקס נדלן גאה להתמחות באיתור, ייזום, השבחת קרקעות פרטיות וליווי משקיעים ברכישת קרקעות בתהליכי הפשרה ובאזורי הביקוש הכי דומיננטיים בישראל. בזכות הניסיון שלנו, יש לנציגינו את היכולת לזהות מוקדם את הצרכים שלך ולהביא אותם לידי ביטוי גם במהלך השוואה בין הקרקעות. לאורך הדרך, נעדכן אותך על קרקעות עם פוטנציאל השבחה גבוהה ונלווה אותך בדרך לעסקה מוצלחת.

יצירת קשר עם נציגי קליימקס נדלן יכולה לקרב אותך לחלום של בעלות על קרקע להשקעה. אם חשוב לך שההשקעה תהיה מניבה ושהסיכון יהיה נמוך, יש לנו כבר עכשיו עצה בשבילך: ליצור קשר עם נציגי החברה ולתאם פגישת היכרות ללא שום סוג של התחייבות מצדך.

היתרונות של קרקע להשקעה

קרקע להשקעה מציעה פוטנציאל רווח גבוה בגלל שילוב בין מחסור בעתודות קרקע לבין ביקוש גבוה. כאשר ההיצע נמוך והביקוש גבוה או אפילו קשיח, המוצר עצמו הופך להיות בעל ערך גבוה יותר. בפועל, זה בדיוק מה שקורה עם סוגים שונים של קרקע להשקעה ברחבי הארץ ובעיקר באזורי הביקוש של המרכז, השרון והשפלה.

כמו כן, משקיעים בעלי ראיה אסטרטגית של חשיבות תפיסת פוזיציה מזהים את הפוטנציאל של רכישת קרקע כעת – עבור השנים הקרובות. אם רוכשים קרקע בשלבי הפשרה או לאחר הפשרות ומתחשבים גם בתכניות מתאר ארציות ומקומיות, ניתן ליהנות מערך המוסף של שינוי הייעוד.

הקרקע זמינה? הרווח מידי

מבחינה מסחרית, רכישת קרקע להשקעה היא האופציה האופטימאלית עבור מי שרוצה להשיג רווח גבוה. בגלל שהרכישה זולה באופן משמעותי ובעלת פוטנציאל רווחיות גבוה, כל שנותר הוא לנצל את זה שהיא עדיין לא זמינה ומוכנה לשיווק. אבל מהרגע שבו הקרקע זמינה ומתחילים לשווק אותה עבור פרויקטים בענף הנדל"ן והמסחר, הרווח הוא גם משמעותי וגם מהיר.

הערך של הקרקע מזנק כאשר תכניות הבניה מאושרות וככל שהליכי התכנון עליה מתקדמים. אם רוצים לנצל את השווי הנמוך של הקרקע בשלבים המוקדמים ואת השווי הגבוה שלה בשלבים המאוחרים יותר של התכנון, רצוי לעשות את זה בליווי אנשי מקצוע שמתמחים בתהליך.

יש לנו את התהליך הנכון להשקעה שלך

נציגי קליימקס נדלן ישמחו להסביר לך על התהליך שבו קרקעות בישראל עוברות תהליכי הפשרה ושינוי ייעוד. בגלל שאנחנו מאמינים בשקיפות, אמינות ויושרה לאורך תהליך ההתקשרות, יש לנו את הגיבוי של משקיעים מרוצים ובעלי ניסיון.

שיחה קצרה עם נציגי החברה תאפשר לך לברר על קרקעות שמתאימות להיקף ההשקעה הרצוי עבורך. אם ברצונך לתכנן את העסקה הבאה על בסיס מידע אמין, נשמח לפרוש אותו בפניך. כמו כן, נסייע לך ברכישת קרקע להשקעה וכבר עכשיו נוכל לקבל פרטים על מנת לקצר תהליכים.

אחת הדרכים למצוא עסקה טובה של קרקע להשקעה זה למצוא קרקע חקלאית שעדיין לא עברה הפשרה ולנצל את ההזדמנות לרכוש אותה במחיר מוזל. עוד פרטים נמצאים במאמר

אחד הדברים החשובים ביותר בהחלטה לרכוש קרקע להשקעה זה המיקום שהיא נמצאת בו. אצלנו בקליימקס נדלן ישנם עסקאות בכל רחבי הארץ לפרטים נוספים כנסו לאתר!

בעקבות מחסור גדול של עתודות קרקע לבין ביקוש הולך וגדל השקעה בקרקע זה הצעד החכם ביותר שאפשר לעשות בימינו

רכישת קרקע להשקעה היא האופציה הטובה ביותר במי שמעוניין ליצור רווחים גדולים מכיוון שהתנאים לרכישה הם הטובים והנוחים ביותר לפרטים נוספים קראו את המאמר

חברתנו מתמחה באיתור , ייזום, והשבחת קרקעות בתהליכי הפשרה באזורי ביקוש הכי גדולים בארץ לפרטים נוספים כנסו!

רוצים לקבל פרטים נוספים על פרויקט? מלאו פרטים או התקשרו ומיד נענה!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן